Galapagos. Na krańcu świata – 2 – Ocean niepewności

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Położony na równiku archipelag Galapagos powstał, gdy zetknęły się ze sobą woda i ogień. W otaczającym go morzu spotykają się cztery prądy oceaniczne. Połączenie ciepłych i zimnych wód sprzyja rozwojowi rzadkich gatunków. Galapagos to jedyne tropiki, w których można spotkać pingwina. Jednak morze nie zawsze sprzyja. Galapagos stawia czoła licznym zagrożeniem wpływającym na życie jego mieszkańców. Skutki potrafią być fatalne, łącznie z wymieraniem całych gatunków. Oto Galapagos na samym końcu Pacyfiku i jego dwa oblicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.