Fajne figury szachowe jak postacie z lubianych gier

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sammy uważa, że szachy są nudne, jednak Sue się z nim nie zgadza. Udowodni swojemu przyjacielowi, że możliwe jest stworzenie takich szachów, którymi od razu będzie się chciało grać! Dziś chcemy rozegrać bardzo ekscytujący pojedynek w szachy! Metalowe puszki staną się polem walki dla drużyn Minecrafta i Among Us. Figury szachowe zrobimy z gliny. Możecie też ulepić własne stworki, zgodnie z wyobraźnią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.