Fajna książka interaktywna

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Roger i Sammy zrobią dziś świetną interaktywną książkę z postaciami z gry Roblox Rainbow Friends! Brzmi świetnie, prawda? Najpierw przygotują wszystkie materiały. Narysują potwory i wszystkie inne elementy, których będą potrzebować. Potem wszystko pokolorują. Bardzo fajnie! Teraz trzeba wszystko wyciąć i zrobić książkę z gotowych elementów! I wreszcie można zagrać! Przebierzmy swój awatar za… piękną księżniczkę! Ha-ha! Żartuję. A może nie? Patrzcie! Możemy też wybrać inny, bardziej waleczny awatar! Który wam się podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.