Energia pływów – osiągnięcia i perspektywy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W świetle zbliżających się globalnych zmian klimatu coraz więcej krajów rozwiniętych przechodzi na różne rodzaje energii odnawialnej. W świecie energii odnawialnej istnieją bardziej znane, takie jak energia słoneczna i wiatrowa oraz inne, mniej znane, takie jak energia pływów. Ze względu na zmienność warunków pogodowych, a także przemienność dnia i nocy – wiatr nie zawsze wieje z odpowiednią siłą, a słońce nie świeci przez całą dobę, natomiast elektrownie pływowe należą do wyjątków, gdyż rozkład pływów da się dokładnie przewidzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.