Ekstremalnie pikantne rzeczy na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jakie jest najostrzejsze i najpikantniejsze jedzenie na świecie? Ale najpierw – czy wiecie, czym są skala Scoville’a i jednostki ostrości? Nazwa pochodzi od naukowca, Wilbura Scoville’a, który w 1912 zmierzył ostrość papryczek chili. Na przykład nie bez powodu słodka papryka zyskała właśnie taką nazwę. To najłagodniejsza ze wszystkich odmian. Ma zero jednostek ostrości w skali Scoville’a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.