Dziwne imiona wybierane przez rodziców

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Ponoć nie ma głupich imion – są tylko okrutne dzieci, wyśmiewające wszystko co wydaje się dziwne. Ale nawet osobie dorosłej ciężko czasem powstrzymać się od śmiechu – zwłaszcza, gdy w parku słyszy się od młodej mamy: “Dżesika, bądź grzeczna!”. Dżesika i Brajanek to jeszcze nic. Poznajcie najgorsze i najbardziej nieprzemyślane imiona, jakie swoim pociechom nadali rodzice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.