Dziewczyna postanowiła sprawdzić reakcję konia na płacz, efekt przerósł wszelkie oczekiwania!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zastanawialiście się kiedyś, jak wielki wkład w historię wniosły konie? Udomowienie tych zwierząt przez ludzi było jednym z najbardziej przełomowych wydarzeń historycznych. Konie wkroczyły w nasze życie dawno temu i od tej pory są wiernymi towarzyszami człowieka. Pełnią w naszym życiu ważne funkcje: jako środek transportu, siła pociągowa, pomoc w pracach rolniczych, a nawet potężne wsparcie militarne. A wy co wiecie o koniach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.