Dziewczyna dorastała z parą goryli. Ich spotkanie po 12 latach rozdziera serce!

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Największe naczelne małpy na świecie, goryle, są obecnie zagrożone wymarciem. Przez działalność człowieka małpy te znalazły się na granicy wyginięcia w naturalnym środowisku, ponieważ odbiera im się siedliska. Goryle żyją teraz głównie w parkach narodowych niektórych krajów afrykańskich, gdzie odwiedza je wielu turystów. Podczas obserwacji trzeba jednak zachować ostrożność, ponieważ zwierzęta te bywają nieprzewidywalne. Każdy goryl mógłby z łatwością pokonać człowieka, a dorosły samiec jest 7 razy silniejszy od wysportowanego mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.