Dziewczyna dorastała z parą goryli. Ich spotkanie po 12 latach rozdziera serce!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Największe naczelne małpy na świecie, goryle, są obecnie zagrożone wymarciem. Przez działalność człowieka małpy te znalazły się na granicy wyginięcia w naturalnym środowisku, ponieważ odbiera im się siedliska. Goryle żyją teraz głównie w parkach narodowych niektórych krajów afrykańskich, gdzie odwiedza je wielu turystów. Podczas obserwacji trzeba jednak zachować ostrożność, ponieważ zwierzęta te bywają nieprzewidywalne. Każdy goryl mógłby z łatwością pokonać człowieka, a dorosły samiec jest 7 razy silniejszy od wysportowanego mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.