Dzięki zdjęciu wykonanemu z samolotu odnaleziono mężczyznę na wyspie na środku oceanu!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Z pewnością większość z Was posiada pamiątkowe zdjęcie zrobione podczas lotu. Niektórzy mają fotkę skrzydła samolotu, inni uwiecznili zachód słońca w chmurach. Bohaterowi tej historii przypadkowo udało się zrobić nie tylko piękne, ale także bardzo ważne zdjęcie, które pomogło odnaleźć człowieka na wyspie na środku oceanu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.