Dzieje się coś dziwnego i tysiące zwierząt dziwnie się zachowuje!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Większość zwierząt posiada cechy, o których nawet nie śnimy. Od doskonałych zmysłów słuchu, wzroku i węchu po zdolność przewidywania niszczycielskich klęsk żywiołowych: zwierzęta pod wieloma względami znacznie nas wyprzedzają. Gdy tak wiele zwierząt bardzo dziwnie się zachowuje, można by pomyśleć, że zbliża się straszna katastrofa – ale czy naprawdę? Dzisiaj przyjrzymy się razem dziwnym incydentom ze zwierzętami i spróbujemy je wyjaśnić! Zostawiłeś już lajka, subskrybujesz i włączyłeś powiadomienia? W takim razie zostań do końca, bo to, co dzieje się w królestwie zwierząt, jest naprawdę przerażające!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.