Dziecko z pudełka

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Twórcy programu odwiedzają Jamie, wytwórczynię lalek zwanych odrodkami, oraz jej klientki. Odrodki imitują prawdziwe niemowlęta – każda lalka jest inna, ma własne znaki szczególne, a dzięki specjalnym mechanizmom może wydawać się żywa. Chętnie kupują je kolekcjonerzy, jak Mary, która zebrała ich już kilkadziesiąt, ale także osoby, które tęsknią do własnych dzieci albo wnuków.

Reklamy wyłączysz po 5 sekundach klikając w prawym górnym rogu playera na X. Jeśli masz włączonego adblokera – reklam nie powinno być.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.