Dzieciaki mojej siostry na śniegu

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Eric Lund jest wujkiem gromadki siostrzeńców – ma ich aż pięcioro. Jako specjalista od psychologii dziecięcej już raz pomógł swojej siostrze w opiece nad niesforną gromadką. Gdy ta ponownie będzie potrzebowała pomocy Erica, roztrzepany wuj zabierze dzieciaki siostry do Norwegii. Tam, pośród ośnieżonych stoków górskich oraz narciarskiego szaleństwa, Eric spotka swoją dawną znajomą panią Flinth. Ale jak tu się zająć swoimi sprawami sercowymi, gdy na twoich barkach spoczywa odpowiedzialność za piątkę niesfornych dzieciaków?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.