Dzieci Świata – 6 – Mali sprzedawcy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zapraszam na najnowszy odcinek reportażu z cyklu „Dzieci Świata”. Tym razem film opowiada o losach dwójki bohaterów: Gin Gin z Birmy i Suiego z Kambodży, którzy mieszkają pod jednymi z najsłynniejszych świątyń Azji Południowo-Wschodniej. W reportażu po raz kolejny idę dalej i zaglądam głębiej poruszając tym razem problem pracy wśród małych dzieci. Te miejsca są magiczne, a ich historia? Zobaczcie sami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.