Dzieci Świata – 3 – Gin Gin, Kopciuszek z Królestwa Baganu

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Gin Gin poznałam w Baganie, o zachodzie słońca, kiedy podeszła do mnie, by sprzedać mi swoje obrazki. Po niedługiej chwili poznałam całą jej 12-osobową rodzinę i dostałam zaproszenie na herbatę. Okazało się, że rodzina mieszka w prowizorycznym szałasie z bambusa bez dostępu do bieżącej wody. Kolejne da tygodnie spędziłyśmy razem wstając 4 rano, by małymi skuterami gonić lądujące z turystami balony i sprzedawać im pocztówki za dolara a potem żegnać razem dzień na wzgórzu najbardziej obleganym przez turystów – potencjalnych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.