Dzieci Indygo w Rosji

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Podobno na świecie istnieje grupa wybitnych jednostek, która ma za zadanie wyznaczyć kierunek rozwoju ludzkości i uchronić naszą cywilizację przed zagładą. Najczęściej dzieci takie przychodzą na świat, aby przygotować ziemską populację do wkroczenia w nową erę. Ich aura jest ponoć koloru indygo. Pierwsze dzieci indygo zaczęły pojawiać się w latach 1950. i 1960., jednak największa fala narodzin miała miejsce w latach 1970. Teoria o ich istnieniu była bardzo popularna wśród zwolenników filozofii New Age oraz hippisów. Czym charakteryzują się dzieci indygo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.