Dygnitarze obrazili wiejskiego dziadka, tylko nie wiedzieli, że cała wioska stanie po jego stronie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wstyd i hańba pokazywać swoją siłę słabszym od siebie. Karma wraca i może uderzyć ze zdwojoną mocą! Historia, którą dziś opowiem, krąży w Sieci już od dawna. Nie wiadomo, czy jest prawdziwa, ale z pewnością nie pozostawi was obojętnymi. Gdy pojechałem odwiedzić babcię w rodzinnej wiosce nad brzegiem rzeki Leny, nie spodziewałem się, że znajdę się w samym centrum niecodziennych wydarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.