Dwustu rolników milczy podczas aukcji, aby mężczyzna mógł odkupić swoją ulubioną rodzinną farmę

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Historia, którą wam dziś opowiem, zdarzyła się w amerykańskim stanie Nebraska. Młody David pochodził z rolniczej rodziny. Wszyscy farmerzy kochali swoją ziemię i zwierzęta, wkładali w gospodarkę całą duszę. Dwudziestolatek szczerze podziwiał pracę swoich przodków. Czuł się na farmie dobrze, był zadowolony z posiadania domu i ziemi od dziesięcioleci należącej do rodziny. Ale pewnego dnia na niego i jego ojca spadł ogromny cios.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.