Dwa piloci przeżyli 39 dni w dżungli bez jedzenia i paliwa

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

29 lutego 1932 roku. Czterej niemieccy lotnicy ruszyli w podróż dokoła świata. Chcieli znaleźć nowe firmy i rynki dla przemysłu lotniczego, aby nawiązać korzystne relacje biznesowe. Załoga leciała małym hydroplanem, czyli samolotem, który może lądować zarówno na lądzie, jak i na wodzie. Mężczyźni oczekiwali, że ich podróż pełna będzie interesujących przygód, ale żaden z nich nawet nie wyobrażał sobie, że stanie się dla nich prawdziwym koszmarem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.