Dryfowała przez 8 godzin w koszuli nocnej – na skraju życia i śmierci

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wszyscy znają smutną historię Titanica. Ale na Atlantyku były również inne zatopione statki. Czy słyszeliście kiedyś o SS Morro Castle? Był to liniowiec, który został wybudowany w latach 30. XX wieku. 5 września 1934 roku statek wyruszył w ostatnią podróż z ponad 500 osobami na pokładzie. 6 września po południu napotkał na swej drodze ostry wiatr i bardzo gęste chmury. Następnego ranka doszło do załamania pogody. Zaczęło wiać w kierunku wschodnim – to był pierwszy znak nieuchronnie zbliżającej się burzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.