Dozorca ukrywał 8 milionów dolarów przez całe życie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraźcie sobie taką sytuację: pewnego dnia wstajecie rano i okazuje się, że jesteście multimilionerami! Co byście zrobili w pierwszej kolejności? Kupili wymarzony dom? Albo superszybki samochód? A może jacht? Jednak najwyraźniej nie wszyscy mają takie same pragnienia. Pewien dozorca, dzięki swojej inteligencji i inwestycjom, udowodnił wszystkim, że są w błędzie. W wieku dziewięćdziesięciu dwóch lat miał na koncie osiem milionów dolarów i na całą tę kwotę zapracował sam. Jego historia jest jednak dość niezwykła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.