Dowód na to, że starożytni Egipcjanie utracili technologię!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W dzisiejszych czasach opracowujemy najnowocześniejsze technologie, które mogą zrobić prawie wszystko samodzielnie. Roboty, smartfony i samojezdne samochody to tylko niewielka część wielkiego postępu, jaki dokonał się w ostatnich latach. Wierzymy, że znacznie wyprzedzamy poprzednie kultury ze względu na coraz bardziej złożone i niesamowite innowacje. Uważamy, że w porównaniu z mieszkańcami starożytnego Egiptu jesteśmy znacznie bardziej rozwinięci. Ale obecnie dowody wskazują, że starożytni Egipcjanie posiadali technologię, która dawno zaginęła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.