Efekt domino

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Znacie zabawę z klockami do gry w domino? Stawia się je w równych rządkach a potem puszcza i wszystkie się przewracają. Podobnie może być w szkole na lekcjach WF-u, które nie być nudne, ale świetną zabawą. Zobaczcie w praktyce gimnastyczny efekt domino na filmiku ze szkoły w Zurichu w Szwajcarii.

https://www.youtube.com/watch?v=0PeBKwx2OOA

Tutaj drugi filmik pokazujący tę samą zabawę w warunkach zwykłej sali gimnastycznej.

Pokażcie to waszemu nauczycielowi lub nauczycielce od gimnastyki. Może zorganizuje wam coś podobnego? I napiszcie w komentarzach, co myślicie o tym pomyśle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.