Efekt domino

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Znacie zabawę z klockami do gry w domino? Stawia się je w równych rządkach a potem puszcza i wszystkie się przewracają. Podobnie może być w szkole na lekcjach WF-u, które nie być nudne, ale świetną zabawą. Zobaczcie w praktyce gimnastyczny efekt domino na filmiku ze szkoły w Zurichu w Szwajcarii.

https://www.youtube.com/watch?v=0PeBKwx2OOA

Tutaj drugi filmik pokazujący tę samą zabawę w warunkach zwykłej sali gimnastycznej.

Pokażcie to waszemu nauczycielowi lub nauczycielce od gimnastyki. Może zorganizuje wam coś podobnego? I napiszcie w komentarzach, co myślicie o tym pomyśle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.