Dobrze się bawić, budować siłę po prostu pływać na kanadyjce

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wojtek ma 12 lat i trzy lata temu zaczął swoją przygodę z pływaniem na kanadyjce. Kanadyjka brzmi dość tajemniczo? Wojtek opowiada nam, czym jest kanadyjka i jak buduje swoją siłę w klubie UKS Dojlidy Białystok, tak by w przyszłości zostać profesjonalnym sportowcem. Ciężka praca? Nie tylko. Wojtek z uśmiechem na twarzy mówi o wyjazdach na zawody z kolegami i towarzyszącej temu zabawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.