Dobrze się bawić, budować siłę po prostu pływać na kanadyjce

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wojtek ma 12 lat i trzy lata temu zaczął swoją przygodę z pływaniem na kanadyjce. Kanadyjka brzmi dość tajemniczo? Wojtek opowiada nam, czym jest kanadyjka i jak buduje swoją siłę w klubie UKS Dojlidy Białystok, tak by w przyszłości zostać profesjonalnym sportowcem. Ciężka praca? Nie tylko. Wojtek z uśmiechem na twarzy mówi o wyjazdach na zawody z kolegami i towarzyszącej temu zabawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.