Do czego zdolne są ptaki drapieżne w furii

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Większość ptaków nie kojarzy nam się negatywnie, wręcz przeciwnie, budzą nas rano swoim śpiewem i inspirują wielu poetów i artystów. Dla większości ludzi ptaki utożsamiane są z wolnością, marzeniem, a gołąb jest na ogół symbolem pokoju. Jednak nie wszystkie ptaki są spokojne. Na widok niektórych gatunków lepiej jak najszybciej brać nogi za pas. Chociaż większość ptaków drapieżnych to zaciekli myśliwi, nie stanowią one żadnego zagrożenia dla ludzi. Są jednak takie, których lepiej nie spotykać na swojej drodze. Dziś porozmawiamy o najbardziej niebezpiecznych ptakach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.