Do czego zdolne jest najbardziej niebezpieczne plemię na świecie?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wiele osób sądzi, że dzikie plemiona to ludzie na różne sposoby pomalowani i okaleczeni. Nie zawsze tak jest. Członkowie wielu niezwykle niebezpiecznych ludów wyglądają całkiem zwyczajnie. Lepiej ich jednak nie odwiedzać, ponieważ obcych często witają dzidami albo gradem strzał. W dzisiejszym odcinku zobaczycie najbardziej niebezpieczne plemiona na świecie i dowiecie się, do czego są one zdolne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.