Dlatego nie powinieneś korzystać z telefonu podczas ładowania?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Smartfony są wszędzie i mają wiele ciekawych funkcji, nawet takich, których nie powinny mieć. W międzyczasie, przedstawimy wam listę kilku innych rzeczy, których lepiej nie robić ze smartfonem, laptopem i innymi urządzeniami. Wiedzieliście, na przykład, dlaczego nie powinno się trzymać telefonu w tylnej kieszeni spodni? Albo dlaczego lepiej nie przechylać laptopa z obracającą się płytą w stacji? Co się stanie z laptopem, jeśli zostawimy go w nagrzanym samochodzie? Omówimy to wszystko i więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.