Dlatego nie powinieneś korzystać z telefonu podczas ładowania?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Smartfony są wszędzie i mają wiele ciekawych funkcji, nawet takich, których nie powinny mieć. W międzyczasie, przedstawimy wam listę kilku innych rzeczy, których lepiej nie robić ze smartfonem, laptopem i innymi urządzeniami. Wiedzieliście, na przykład, dlaczego nie powinno się trzymać telefonu w tylnej kieszeni spodni? Albo dlaczego lepiej nie przechylać laptopa z obracającą się płytą w stacji? Co się stanie z laptopem, jeśli zostawimy go w nagrzanym samochodzie? Omówimy to wszystko i więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.