Dlatego nie powinieneś korzystać z telefonu podczas ładowania?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Smartfony są wszędzie i mają wiele ciekawych funkcji, nawet takich, których nie powinny mieć. W międzyczasie, przedstawimy wam listę kilku innych rzeczy, których lepiej nie robić ze smartfonem, laptopem i innymi urządzeniami. Wiedzieliście, na przykład, dlaczego nie powinno się trzymać telefonu w tylnej kieszeni spodni? Albo dlaczego lepiej nie przechylać laptopa z obracającą się płytą w stacji? Co się stanie z laptopem, jeśli zostawimy go w nagrzanym samochodzie? Omówimy to wszystko i więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.