Dlatego na wyświetlaczach smartfonów są wcięcia?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Oto kilka faktów, które sporo mówią o obecnej technologii. Jedno z badań wykazało, że 58% mężczyzn i 47% kobiet cierpi na nomofobię, czyli strach przed brakiem dostępu do telefonu. Nazwa schorzenia pochodzi od angielskiej propozycji: no-mobile-phone phobia. Około czterdziestu procent ruchu w internecie stanowi aktywność robotów, które zbierają wysyłane przez nas dane. Przerażające…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.