Dlaczego zasłona prysznicowa klei się do ciała?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Zastanawialiście się, dlaczego zasłona prysznicowa przykleja się do nóg niczym mokry, wystraszony szczeniak? I dlaczego tak ciągnie ją w waszą stronę? Najpierw należy wyjaśnić, że niemal każda teoria dotycząca unoszących się zasłon prysznicowych głosi, że nie jesteście dla nich pociągający. To woda w jakiś dziwny sposób wciąga zasłonę w głąb prysznica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.