Dlaczego wózki sklepowe nie są zabudowane i 15 innych ciekawostek

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, do czego służy otwór na ściance waszej umywalki? Wiecie, że większość plecaków turystycznych skrywa sekret, który może dosłownie uratować wam życie? Wiele pozornie zwykłych rzeczy, których używacie na co dzień, skrywa nieoczekiwane tajemnice. Wózki sklepowe, na przykład, z jakiegoś powodu nie są zabudowane, tylko zrobione z metalowej siatki. Jest tak między innymi dlatego, że dzięki temu pracownicy supermarketu mogą łatwiej zweryfikować, co jest w waszym koszyku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.