Dlaczego w zimie lepiej parkować przodem na wschód

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Trwa zima (no, przynajmniej kalendarzowa), należy więc odpowiednio przygotować samochód (i siebie) na tę porę roku. Macie szczęście, jeśli tam, gdzie mieszkacie, wycieraczki zimą nie przymarzają do szyby i nie musicie godzinami wykopywać samochodu spod śniegu! Ale choć zimy są z roku na rok łagodniejsze, warto mieć w zapasie kilka przydatnych trików.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.