Dlaczego w telefonach nie ma wejścia na słuchawki

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dzisiejsza technologia zmienia się co chwilę. Jeszcze 10 lat temu nikt nie potrzebował power banków. Teraz są powszechnie dostępne, ponieważ musimy regularnie ładować nasze telefony. Internet był wolny, a samo urządzenie było średnio wydajne ze względu na mały RAM i jednordzeniowy procesor. Jeszcze 10 lat temu rozdzielczość była tak niska, że nie dało się zbyt długo oglądać filmów na telefonie. Gdyby tak spojrzeć kilka lat wstecz, pewnie byście pomyśleli: „Pamiętacie, jak gry na smartfonach zaczynały dopiero raczkować? A, tak. Jeszcze gniazda na słuchawki, czy przyciski home. To były czasy!”. Wszyscy jesteśmy ciekawi, co przyniesie przyszłość. Ale na razie zobaczmy, co konkretnie się pozmieniało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.