Dlaczego w telefonach nie ma wejścia na słuchawki

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Dzisiejsza technologia zmienia się co chwilę. Jeszcze 10 lat temu nikt nie potrzebował power banków. Teraz są powszechnie dostępne, ponieważ musimy regularnie ładować nasze telefony. Internet był wolny, a samo urządzenie było średnio wydajne ze względu na mały RAM i jednordzeniowy procesor. Jeszcze 10 lat temu rozdzielczość była tak niska, że nie dało się zbyt długo oglądać filmów na telefonie. Gdyby tak spojrzeć kilka lat wstecz, pewnie byście pomyśleli: „Pamiętacie, jak gry na smartfonach zaczynały dopiero raczkować? A, tak. Jeszcze gniazda na słuchawki, czy przyciski home. To były czasy!”. Wszyscy jesteśmy ciekawi, co przyniesie przyszłość. Ale na razie zobaczmy, co konkretnie się pozmieniało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.