Dlaczego w snach nie pojawiają się telefony i samochody?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Na pewno znacie to uczucie… Jesteście w znajomym miejscu… ale nie wszystko się zgadza… Goni was jakiś nieznajomy. Znaki drogowe to jeden wielki bełkot. Wzięlibyście do ręki telefon, ale nigdzie go nie ma… Jesteście pogrążeni we śnie i zaraz dowiecie się, dlaczego ten stan tak bardzo różni się od rzeczywistości! Czym właściwie są sny? I dlaczego śnimy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.