Dlaczego w samochodach nie ma wyrzucanych foteli

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w samochodach nie ma wyrzucanych foteli? W odrzutowcach, na przykład, są. Stanowią podstawowe wyposażenie, ale używa się ich w ostateczności. Odrzutowce zwykle przenoszą materiały wybuchowe i sprzęt do walki. Wiele rzeczy może pójść nie tak w trakcie lotu z tak niebezpiecznym. Samo wyrzucenie jest względnie szybkie. Od pociągnięcia dźwigni do wypuszczenia spadochronu mijają zwykle dwie sekundy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.