Dlaczego w podróży lotniczej tak rzadko widać inne samoloty

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

W każdej chwili nad naszymi głowami znajduje się około dziesięciu tysięcy samolotów, a na ich pokładach podróżuje półtora miliona osób. Ale kiedy jako pasażerowie wyglądacie przez okno, odnosicie wrażenie, że jesteście samotni na podniebnym szlaku. Przestworza wydają się opustoszałe, ale to tylko iluzja. Piloci nie mogą latać, jak chcą – muszą trzymać się określonych tras. Trasy są mniej więcej takie same dla wszystkich samolotów, więc w pobliżu waszej maszyny być może fruwają sobie inne stalowe ptaki. No to gdzie w takim razie są?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.