Dlaczego Titanic tak długo szedł na dno?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

14 kwietnia 1912 roku doszło do jednej z największych tragedii XX wieku. Mówi się o tym do dziś. Największy statek ówczesnych czasów zderzył się z górą lodową. Ile tak naprawdę czasu upłynęło, zanim Titanic znalazł się na dnie? Sprawdźmy, co działo się po tym, jak ten ogromny transatlantyk zderzył się z górą lodową. Krok po kroku prześledzimy przebieg wydarzeń i poznamy nieco bliżej pasażerów legendarnego statku. Dowiemy się, o której godzinie radiooficer nadał ostatni sygnał SOS i kiedy dokładnie dziób Titanica spoczął na oceanicznym dnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.