Dlaczego Titanic tak długo szedł na dno?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

14 kwietnia 1912 roku doszło do jednej z największych tragedii XX wieku. Mówi się o tym do dziś. Największy statek ówczesnych czasów zderzył się z górą lodową. Ile tak naprawdę czasu upłynęło, zanim Titanic znalazł się na dnie? Sprawdźmy, co działo się po tym, jak ten ogromny transatlantyk zderzył się z górą lodową. Krok po kroku prześledzimy przebieg wydarzeń i poznamy nieco bliżej pasażerów legendarnego statku. Dowiemy się, o której godzinie radiooficer nadał ostatni sygnał SOS i kiedy dokładnie dziób Titanica spoczął na oceanicznym dnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.