Dlaczego te ptaki zamurowują żywcem swoje partnerki i dzieci w dziupli?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wszystkie żywe istoty na ziemi są zaprogramowane tak, aby pozostawić potomstwo, ale opiekę nad nimi rodzice sprawują na różne sposoby. Zdarza się, że to ojcowie opiekują się dziećmi, a u niektórych gatunków nawet je rodzą. Kukułka rozwiązała ten problem, zrzucając wychowanie swoich piskląt na inne ptaki. W naszym dzisiejszym odcinku poznacie najbardziej niezwykłe sposoby na wychowanie swojego potomstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.