Dlaczego szkolne autobusy są żółto-czarne?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dlaczego amerykańskie szkolne autobusy są żółte? Dlaczego mają czarne paski? Każdy szczegół obiektów nas otaczających ma znaczenie: kolor, kształt, materiał. Projektanci decydują się na konkretne rozwiązania nie bez powodu. Sprawdźmy, dlaczego szkolne autobusy mają zawsze ten sam, jednolity kolor. Czy zawsze tak było? Zdradzimy wam tajemnicę: nie zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.