Dlaczego statki płyną prosto w każdej pogodzie

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Ogromne śnieżnobiałe statki wycieczkowe wyglądają jak dzieła sztuki. To niemal mini-miasta z kawiarniami, sklepami, basenami, siłowniami i parkami wodnymi. Wszystko to, włącznie z imponującą liczbą pasażerów na pokładzie, robi niesamowite wrażenie. Jednak dla niektórych podróżnych największą zagadką jest to, w jaki sposób te olbrzymy utrzymują się na wodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.