Dlaczego smartfony są coraz większe, skoro wiemy, jak je zmniejszyć?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Gdy telefony komórkowe pojawiły się na świecie, były naprawdę nieporęczne i drogie. Te wczesne aparaty zużywały sporo energii, więc do działania potrzebowały gigantycznych baterii. Poza tym komponenty elektroniczne były w tamtych czasach pokaźnych rozmiarów. Oprócz obudowy wielkości cegłówki, telefony miały także długie anteny zewnętrzne, by łączyć się z siecią komórkową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.