Dlaczego słowo „ambulans” zawsze jest napisane odwrotnie?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy często zdarza wam się googlować przypadkowe fakty o świecie? W filmiku znajdziecie nietypowe, ale wyjątkowo interesujące ciekawostki. Jesteście gotowi, by napchać swoje głowy wiedzą, która może się przydać w rozmowie ze znajomymi albo na zajęciach, kiedy wykładowca zadaje trudne pytanie? Zaczynajmy! Wreszcie dowiecie się, dlaczego słowo na karetce jest napisane wspak. Spoiler: to wcale nie jest błąd w pisowni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.