Dlaczego rośniemy tylko do pewnego momentu?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pewnie nieraz zastanawialiście się, co zrobić, żeby urosnąć i czy w każdym wieku jest to możliwe. Co prawda istnieją pewne sposoby, dzięki którym możemy wydawać się wyżsi, ale niestety – wzrost jest zapisany w DNA jeszcze przed naszym przyjściem na świat. Przed wami ciekawostki na temat ludzkiego ciała, o których pewnie jeszcze nie słyszeliście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.