Dlaczego pokonanie 4 km z wyspy amerykańskiej na rosyjską trwa 21 godzin?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak pewnie wiecie ze szkoły, terytorium rosyjskie od amerykańskiego dzieli Cieśnina Beringa, która rozciąga się na 86 km. Nie jest to jednak cała prawda. W rzeczywistości w cieśninie leżą dwie wyspy, z których jedna należy do Rosji, druga do Stanów Zjednoczonych, co zmniejsza odległość między tymi krajami do 4 km. Co ciekawe, odległość tę można pokonać w czasie nie krótszym 21 godzin. Jak to możliwe, dowiecie się z dzisiejszego odcinka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.