Dlaczego paski postępu przyspieszają i zwalniają, jak im się podoba?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kiedy pobieraliście coś ostatnim razem? Czy zastanawialiście się przy tym, dlaczego paski postępu nie przesuwają się gładko i przewidywalnie? Rzeczywiście, spójrzcie na ten pasek ładowania – wydaje się niedokładny. Pytanie brzmi zatem: czy paski postępu naprawdę pokazują proces ładowania, czy są to tylko animowane grafiki? Dowiedzmy się, dlaczego wasz komputer nigdy nie jest w stanie określić dokładnego czasu pobierania…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.