Dlaczego pasażerowie Titanica nie panikowali?

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Po zakończeniu konstrukcji, RMS Titanic uznawany był za niezatapialny. Dość ironiczne, biorąc pod uwagę przebieg jego dziewiczego rejsu. Ludzie, którzy przeżyli tragedię Titanica twierdzą, że do samego końca na pokładzie nie szerzyła się panika – wszyscy zachowywali spokój i opanowanie. Czy to dlatego, że pasażerowie nie wierzyli, że tak imponująca jednostka może zatonąć? A może nie spodziewali się niedostatku szalup ratunkowych? Przekonaj się, w jak surrealistyczny sposób przebiegała ewakuacja największego statku tamtych czasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.