Dlaczego pasażerowie Titanica nie panikowali?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Po zakończeniu konstrukcji, RMS Titanic uznawany był za niezatapialny. Dość ironiczne, biorąc pod uwagę przebieg jego dziewiczego rejsu. Ludzie, którzy przeżyli tragedię Titanica twierdzą, że do samego końca na pokładzie nie szerzyła się panika – wszyscy zachowywali spokój i opanowanie. Czy to dlatego, że pasażerowie nie wierzyli, że tak imponująca jednostka może zatonąć? A może nie spodziewali się niedostatku szalup ratunkowych? Przekonaj się, w jak surrealistyczny sposób przebiegała ewakuacja największego statku tamtych czasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.