Dlaczego numery telefonów nie zaczynają się od 555 i inne sekrety smartfonowe

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Dlaczego numery telefonów w amerykańskich filmach zaczynają się od cyfr 555? Jak dokładnie działają karty SIM? Dlaczego lepiej nie instalować aktualizacji od razu, tylko po kilku dniach? Jakie jest prawdopodobieństwo, że ktoś odblokuje nasz telefon swoim odciskiem palca? Dziś spróbujemy odpowiedzieć na kilka niełatwych pytań dotyczących komórek i porozmawiamy o ich bezpieczeństwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.