Dlaczego nikt nie mieszka na luksusowych wyspach Dubaju

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Wyspy The World to archipelag w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i tylko jedne z wielu wspaniałych, które tam powstały. Choć idea sztucznych wysp jest nowoczesna, to sam proces ma bogatą historię. Tysiące lat temu prehistoryczni ludzie robili to samo, układając setki kamieni na jeziorach czy dnach rzek. Wiemy, że „chinampa”, azteckie sztuczne wyspy, służyła do uprawy roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.