Dlaczego nigdy nie powinieneś ładować telefonu na lotnisku

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek utknąć na lotnisku? Z nudów sprawdzaliście pewnie wtedy wszystkie media społecznościowe i wysyłaliście do przyjaciół całe mnóstwo SMS-ów. A po jakimś czasie waszym oczom ukazała się ta przerażającą wiadomość – „pozostało 10% baterii”. Znaleźliście więc najbliższą stację ładowania i podłączyliście swoje urządzenie. W ten oto sposób, pozornie nie robiąc nic specjalnego, staliście się… ofiarą cyberataku. Właśnie dlatego nigdy nie powinniście korzystać ze stacji ładowania na lotnisku.

1 komentarz

  1. Nie łatwiej po prostu MNIEJ KORZYSTAĆ z telefonu? W dzisiejszych czasach ludzie nie potrafią już bez niego wytrzymać kwadransa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.