Dlaczego nie szuka się już potwora z Loch Ness?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeśli nigdy nie słyszeliście o potworze z Loch Ness, to chyba jesteście z innej planety. Właśnie ten tajemniczy mieszkaniec szkockiego jeziora jest największą niewiadomą naszych czasów, niezależnie od tego, czy istnieje, czy nie. Okoliczni mieszkańcy zapewniają, że potwór żyje i istnieje na to wiele dowodów. To samo powtarzają przedstawiciele branży turystycznej, którzy zbijają kokosy na tej legendzie, przyciągając dzięki niej wielu turystów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.