Dlaczego nie powinieneś spać podczas startu i lądowania samolotu

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Podróże powietrzne bywają bardzo męczące, nic dziwnego więc, że wiele osób je przesypia. W przypadku długodystansowych lotów to oczywiście nieuchronne, ale decydowanie się na drzemkę podczas startu lub lądowania może być niebezpieczne dla zdrowia! Jest też mnóstwo innych zachowań, które mogą zakłócić bezpieczeństwo i komfort podróży powietrznej. Niektóre z przykładów to zdejmowanie butów, przesiadki bez pytania, przykrywanie się kocem, a nawet noszenie soczewek kontaktowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.