Dlaczego nie powinieneś spać podczas startu i lądowania samolotu

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Podróże powietrzne bywają bardzo męczące, nic dziwnego więc, że wiele osób je przesypia. W przypadku długodystansowych lotów to oczywiście nieuchronne, ale decydowanie się na drzemkę podczas startu lub lądowania może być niebezpieczne dla zdrowia! Jest też mnóstwo innych zachowań, które mogą zakłócić bezpieczeństwo i komfort podróży powietrznej. Niektóre z przykładów to zdejmowanie butów, przesiadki bez pytania, przykrywanie się kocem, a nawet noszenie soczewek kontaktowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.