Dlaczego nie należy kłaść papieru na desce w publicznej toalecie

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Zmierzacie gdzieś i nagle odzywa się potrzeba skorzystania z toalety. Znajdujecie kawiarnię, wbiegacie do łazienki, podnosicie klapę i zastygacie w bezruchu. „Ciekawe, kto siedział tu przede mną? Ile tu panoszy się zarazków?” – myślicie sobie. Po chwili zastanowienia odrywacie trochę papieru toaletowego, dzielicie go na kawałeczki i przykrywacie nimi muszlę. Albo układacie jeden długi kawałek w kształcie litery U. I dopiero wtedy siadacie. Cóż, mamy dla was dobrą i złą wiadomość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.